pilates vzdělávání

Informace o :

  • Pilates
  • Pilates Institute®
  • školení pro instruktory
  • školení pro osobní trenéry
  • seznam instruktorů a trenérů Pilates

v České a Slovenské republice naleznete v odkaze PILATES INSTITUTE® CZECH.

termíny pobytů

Vzdělání a kurzy

Vzdělání se zahraničními lektory

  • 2009 FISAF - Be the Best - Staffan Perman (Sweden)
  • 2009 FISAF - Train to Trainer - Irene Lee (Malyisie)
  • 2009 BOSU FITNESS - Master instruktor BOSU® – Jay Blahnik, Douglas Brooks (USA)
  • 2008 FACE PORT DE BRAS Wokrshop – Julio Diegues Papi (Italy)
  • 2008 BOSU FITNESS CORE - Master instruktor BOSU® – Jay Blahnik, Douglas Brooks (USA)
  • 2007 PILATES INSTITUTE – Matwork level III – Michal King, Malcolm Muirhead (Great Britain)
  • 2007 PILATES INSTITUTE – Matwork level II – Michal King, Nuala Coombs (Great Britain)
  • 2007 PILATES INSTITUTE – master modul level I – Michal King, Nuala Coombs (Great Britain)
  • 2007 PILATES INSTITUTE – Matwork level I – Michal King, Malcolm Muirhead (Great Britain)
  • 2007 BOSU FITNESS - Master instruktor BOSU® – Jay Blahnik, Douglas Brooks (USA)
  • 2006 BODY ART – Modul III - Robert Steinbacher (Switzerland)
  • 2006 BODY ART – Modul II – Robert Steinbacher (Switzerland), Daniela Pignata (Germany)
  • 2006 BODY ART – Modul I – Daniela Pignata (Germany)
  • 2005 FACE - M.E.T. Workshop – Boris Bazzani (Italy)
  • 2005 FACE - Dance Workshop – Fredrik Sjöberg (Sweden)
  • 2005 FACE - Image Workshop – Dimitris Koutras (Greece)
  • 2004 Pilates – intermedium – Samu Rai (USA)
  • 2004 Holmes Place – X-Biking Education – Lyndon Wood (Great Britain)
  • 2004 Holmes Place – Personal Trainer Education – Frankie Serrano (Portugal)
  • 2004 Pilates – Intermedium – Anna Muller (Austria)
  • 2004 FACE MTV Dance Diplom – Tom Woll (Germany)
  • 2003 IFAA Power Stretching Diplom – Julio Diegues Papi (Italy)
  • 2003 IFAA Dance Aerobics Diplom – Julio Diegues Papi (Italy)
  • 2003 World Class – Lift It Education - Birgitta Ang (Sweden)
  • 2002 World Class – Aerobics Education – Dorotka Skurzenska (Sweden)
  • 2002 World Class – Cycling Education – Dorotka Skurzenska (Sweden)
  • 2000 IFAA Yoga Diplom – Diana Pagano (Italy)
  • 2000 IFAA - Aerobic instructor certification – licence A - Marcus Irwin (Australia)
  • 2000 IFAA - Master Training Diploma – Charlotte Andersson (Sweden)
  • 1999 IFAA - Basic – Aerobic instructor – licence B – Charlotte Andersson (Sweden)

Vzdělání s českými lektory

  • FACE CZECH ACADEMY - Workshop Automobilizace páteře - Ivana Brádková (Czech)
  • 2010 FACE CZECH ACADEMY - Workshop Funkční Anatomie II - Ivana Brádková (Czech)
  • FACE CZECH ACADEMY - Workshop Funkční Anatomie I - Ivana Brádková (Czech)
  • 2010 FACE CZECH ACADEMY - BOSU rehab - Ivana Brádková (Czech)
  • 2010 FACE - Workshop Dýchání - Ivana Brádková (Czech)
  • 2006 FACE - Chi-toning Diplom – Petra Havelková (Germany)
  • 2005 FACE - Fit Ball & Over Ball – Ivana Zelenková (Czech)
  • 2004 Pilates Academy Praha – Renata Sabongui (Czech)
  • 2000 IFAA - Stretching Diplom – Kateřina Masopustová (Czech)
  • 2000 IFAA - Body Styling Diplom – Kateřina Masopustová (Czech)
  • 2000 IFAA - Aqua Diplom – Kateřina Masopustová (Czech)
  • 1999 IFAA - Step Diplom – Jana Havrdová-Čermáková (Czech)

Vzdělání s předními fyzioterapeuty a lékaři

  • 2010 Rehabilitation Prague School - Dynamická neuromuskulární stabilizace podle Koláře, koncept založený na vývojové kineziologi - úrověň A - základní - statut absolvent - Mgr. Petra valouchová, Ph.D., Mgr. júlia Demeková
  • 2010 CKP - Přístup k diagnostice a terapii - odborný seminář - Prof. MUDr. Karel Lewit, DrSc
  • 2010 REDCORD - Redcord S-E-T 1 - Mgr. Alice Hamáčková