kontakt

Daniel Muller
majitel Pilates Clinic Praha
master BOSU®
master PILATES INSTITUTE®
osobní trenér Pilates
instruktor skupinových lekcí

+420 602 374 542
daniel@pilatesclinic.cz
daniel@iqpohyb.cz

termíny pobytů

Reference Daniel Müller

Již od roku 1996 pracuji na vedoucích pozicí pořádání kurzů nejprve pro děti v plaveckém výcviku a později jako manager při otevření dvou řetězců fitness center. V ldalších letech jsem působil i jako ředitel pro otevření nového sportovně zdravotního centra v Praze, pro které jsem i získal první ocenění v České republice pro provoz EKOLOGICKÁ ŠETRNÁ SLUŽBA. Nyní se již plně věnuji jenom lektorování ve vzdělávacím institutu FACE CZECH ACADEMY společnosti FACE CZECH, s.r.o. a PILATES INSTITUTE®.

cadillac_pilates_clinic_praha_daniel_mullerV roce 2008 jsem otevřel první pilates studio s ucelenou koncepci využití pilates strojů v České republice. Ve studiu Pilates Clinic Praha Daniela Mullera se nyní již plně věnuji práci osobního trenéra Pilates Insitute®, kde u svých klientů odstraňuji především bolestivost zad, kloubů a pátře i po operačních zákrocích a ukončených fyzioterapeutických procesech.

Od roku 2000 působím jako lektor vzdělávacích programů v oblasti aerobiku, kde od roku 2003 do roku 2010 jsem působil výhradně jako lektor, manager a poté i jako ředitel mezinárodního vzdělávací institut FACE CZECH ACADEMY. Nyní pro společnost FACE CZECH, s.r.o. působím jako lektor a prezentér. Realizovaná školení naleznete v odkazech:

Od začátku kariéry v roce 1988 se snažím prezentovat na řadě akcí nejen oblastního charakteru, kde jsem jako lektor začínal, ale především na mezinárodních kongresech ať již u nás či v zahraničí. Vše naleznete v dalších odkazech:

  • Prezentace na akcích mezinárodního kongresového typu

Pravidelné lekce, víkendové a týdenní akce, které jsem organizoval i pro 70 cvičících na začátku kariéry až po nynější spolupráci s cestovní kanceláři CK LENKA naleznete v odkazech i s fotografiemi z akcí: