kontakt

Daniel Muller
majitel Pilates Clinic Praha
master BOSU®
master PILATES INSTITUTE®
osobní trenér Pilates
instruktor skupinových lekcí

+420 602 374 542
daniel@pilatesclinic.cz
daniel@iqpohyb.cz

pilates vzdělávání

Informace o :

  • Pilates
  • Pilates Institute®
  • školení pro instruktory
  • školení pro osobní trenéry
  • seznam instruktorů a trenérů Pilates

v České a Slovenské republice naleznete v odkaze PILATES INSTITUTE® CZECH.

Osobní trénink Pilates Clinic - Client Program

pilates_clinic_daniel_muller_pilates_reformer_33Individuální trénink Pilates Clinic - Client Program dle metodiky Pilates Institute® je odborně vedené cvičení se zaměřením na individuální potřeby a přání klienta. Je jedním z nejlepších a nejrychlejších způsobů, jak dosáhnout Vašich cílů v držení těla a odstranění bolestivosti zad, páteře a kloubů.

Osobní trénink Pilates Clinic - Client program je zaměřen především na individuálních, pohybových možnostech spolu s dalšími specifickými požadavky klienta tak, abych v individuálním Pilates Clinic - Client program vytvořil tréninkový plán přesně šitý na míru pro klienta.

Individuální trénink Pilates Institute® pod vedením zkušeného osobního pilates trenéra není přebytečný luxus, jak je často veřejností vnímáno, nýbrž je to garance toho, že čas a úsilí strávené při Vašem tréninku budou efektivně využity.

Osobní trénink Pilates Institute® pod mým vedením Vás posune dopředu, ať už jste začátečník hledající to pravé, či zkušený sportovec a chcete zkusit něco nového nebo překonat stagnaci. Nebo Vás trápí jen bolestivost zad, páteře a kloubů.

pilates_clinic_daniel_muller_pilates_cadillac_04Neplýtvejte tedy penězi a časem na neefektivní metody, zbytečné přípravky a výživová doporučení od ˝odborníků˝ a samozvaných specialistů, kteří ví jen o něco málo více než Vy. Svěřte se do rukou profesionálního osobního trenéra Pilates Institute® se vzdělávacími, mezinárodními certifikáty v oblasti pilates a dalších fitness aktivit.

Individuální tréninkový program Pilates Clinic - Client program probíhá na skutečných originálních strojích pilates - reformer, cadillac, spine corector atd. a dalších specializovaných pomůckách dle vybavení Studia Pilates Clinic Praha. Více informací o Pilates Clinic - Client program neleznete v jeho odkaze.

Reference samotných clientů nalezenete na stránkách Studia Pilates Clinic Praha v sekci reference klientů pilates.