Nabídka služeb

pilates-institute_kongres_atheny_2009

Již od roku 1998 pracuji v oblasti fitness na pozicích jako je instruktor a prezentér. Později jsem začal s lektorováním a přípravou nových instruktorů různých směrů aerobiku, cylingu a aqua-aerobiku. V nynější době se již plně věnuji práci lektora ve vzdělávacích institutech, které se specializují na oblast fitness a řízení fitness centra. Cvičební programy jako je BOSU® a Pilates Institute®, které jsem přivezl do České republiky, se staly moji doménou spolu se zdravotním cvičením, které přednáším i fyzioterapeutům.

Ve své práci nyní úročím nabyté zkušenosti z vedoucích manažerských pozic ve vedení mezinárodních fitnesss center jako byl World Class, Holmes Place. Dále ze založení mezinárodní školy aerobiku, fitness a body and mind FACE CZECH ACADEMY a poté z celé řady dalších zkušeností z projektů s mezinárodní účastí.

Celá nabídka služeb počínaje pravidelnými lekcemi až po odborně vedená školení Pilates Institute® - certifikované mezinárodní asociací pilates škol je vedena vždy profesionálně a kvalitně ke spokojenosti všech zúčastněných stran - reference.

Nabídka služeb: